Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

300

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
8 let

pracuji v oboru

100 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Prodej bytu před rekonstrukcí
Klientka se na mne obrátila s prosbou o pomoc s prodejem družstevního bytu. Byt dlouhodobě pronajímala a dle jejích slov byl vhodný na rekonstrukci. Na byt jsem se šel tedy podívat a stav bytu byl opravdu špatný. Poloha v přízemí nám také nehrála do karet, ale pustil jsem se s chutí do toho, co umím a co mě baví. Po několika prohlídkách jsem našel kupce, který si chtěl byt předělat podle sebe. Nyní má byt zrekonstruovaný podle svých představ a prodávající byla velice ráda, že se byt prodal.
Přečíst si příběh
Navýšení ceny prodávané nemovitosti
Obrátila se na nás klientka s tím, že zdědila pozemek s domem a chce ho prodat.  Majitelka předala klíče od nemovitosti a nechala nám volnou ruku. Vzhledem k poloze pozemku nám přišlo vhodné oslovit sousedy, kteří by mohli mít zájem a rozšířit tak své pozemky. Naše předtucha se ukázala jako správná. Následující týden jsme měli 3 prohlídky. Všichni 3 zájemci chtěli hned podepisovat smlouvy. Nikdy nezapomenu na její výraz, když jsem jí sdělil, že pomocí licitace jsme navýšili cenu o 400 tisíc! 

Přečíst si příběh
Prodej bytu klientům ze zahraničí
Prodával jsem družstevní byt s poměrně vysokou nesplacenou anuitou. Během 2 týdnů jsem našel kupce, kteří byli v ČR na dovolené. Ještě před odletem jsme podepsali rezervační smlouvu a dali se do práce. V následujících 3 týdnech plných jednání s družstvem, právníky a hovory s kupujícími i v 11 hodin večer (v Jakartě bylo brzy ráno) jsme připravili veškeré dokumenty k převodu družstevního podílu. Při další návštěvě ČR kupující během dne podepsali veškerou dokumentaci a vše proběhlo bez problémů.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Byt 1+kk, 43 m², Praha, Divišovská Prodej, Byt 1+kk, Praha PRODÁNO

Divišovská, Praha, Chodov
Prodej, Byt 1+kk, 43 m², Praha, Divišovská

Detail nemovitosti
Prodej, Rodinný dům, 112 m², Praha, K háječku Prodej, Rodinný dům, Praha PRODÁNO

K háječku, Praha, Strašnice
Prodej, Rodinný dům, 112 m², Praha, K háječku

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 3+kk, 81 m², Praha, Vašátkova Prodej, Byt 3+kk, Praha PRODÁNO

Vašátkova, Praha, Černý Most
Prodej, Byt 3+kk, 81 m², Praha, Vašátkova

Detail nemovitosti